چرا مینی کتاب های خرید خاص؟

مزایای مینی کتابهای خرید خاص

در مینی کتاب ها خبری از متن‌های اضافه نیست. بععععضی از نویسنده ها بعضی از اوقات برای اینکه تعداد صفحات کتابشون زیاد بشه و پول بیشتری از مردم بگیرن میان یه چیزو صد بار میگن. ما آنها را حذف میکنیم و چکیده‌ای مفیدی از کتاب را در اختیارتان می گذاریم.

مینی کتاب های خرید خاص، به خاطر چکیده بودن زمان بسیار کمتری از شما می‌گیرند. بنابراین اگر اهل مطالعه هستید خیلی بیشتر می‌تونید کتاب بخونید.

امروزه آدمها حوصله و زمان کافی برای مطالعه متن‌های طولانی را ندارند. بنابراین علاقه و محدودیت‌ها، ما را به سمت متن‌های کوتاه برای مطالعه میبره.  مینی کتابها برای همین به وجود آمده اند؛ مختصر و مفید! به همین سادگی به همین خوشمزه گی 🙂

به راحتی می‌تونید در مترو، اتوبوس یا در مسیر بازگشت به خانه ازشون استفاده کنید و با این کار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نداده و هر روز به دانشتان اضافه کنید.
حالا جالبه بدونید در آمریکا 54% مردم کتابهای الکترونیکی (E-book) مطالعه میکنن.  چقدر خوب و عالی میشه ما هم بجای حروم کردن عمرمون توی شبکه های اجتماعی بیایم و کتاب های الکترونیکی بخونیم.

تحقیق جدید توسط Nielsen اعلام کرده است که 54 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر کتاب های الکترونیکی میخوانند. نه تنها مطالعه الکترونیکی در حال افزایش است، بلکه به طور کلی متوسط سرانه مطالعه افراد هر ساله در حال افزایش است.

 • شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

  چکیده کتاب جادو اثر راندا برن

  -63%
  0 out of 5

  چکیده کتاب جادو اثر راندا برن

  اگر خواهان تغییر مسیر زندگی، بهبود روابط، شرایط مالی بینظیر و هر آنچه که برای آرامش زندگیتان لازم است میگردید، ما این کتاب بی نظیر را به شما توصیه میکنیم.
  این کتاب شاهکاری از نویسنده معروف کتاب راز “The Secrect” میباشد که جهان را متحول کرد.
  کتاب “جادو” نیز در واقع دنیای شما را متحول خواهد کرد.

  4000تومان 1500تومان