چرا مینی کتاب های خرید خاص؟

مزایای مینی کتابهای خرید خاص

در مینی کتاب ها خبری از متن‌های اضافه نیست. بععععضی از نویسنده ها بعضی از اوقات برای اینکه تعداد صفحات کتابشون زیاد بشه و پول بیشتری از مردم بگیرن میان یه چیزو صد بار میگن. ما آنها را حذف میکنیم و چکیده‌ای مفیدی از کتاب را در اختیارتان می گذاریم.

مینی کتاب های خرید خاص، به خاطر چکیده بودن زمان بسیار کمتری از شما می‌گیرند. بنابراین اگر اهل مطالعه هستید خیلی بیشتر می‌تونید کتاب بخونید.

امروزه آدمها حوصله و زمان کافی برای مطالعه متن‌های طولانی را ندارند. بنابراین علاقه و محدودیت‌ها، ما را به سمت متن‌های کوتاه برای مطالعه میبره.  مینی کتابها برای همین به وجود آمده اند؛ مختصر و مفید! به همین سادگی به همین خوشمزه گی 🙂

به راحتی می‌تونید در مترو، اتوبوس یا در مسیر بازگشت به خانه ازشون استفاده کنید و با این کار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نداده و هر روز به دانشتان اضافه کنید.
حالا جالبه بدونید در آمریکا 54% مردم کتابهای الکترونیکی (E-book) مطالعه میکنن.  چقدر خوب و عالی میشه ما هم بجای حروم کردن عمرمون توی شبکه های اجتماعی بیایم و کتاب های الکترونیکی بخونیم.

تحقیق جدید توسط Nielsen اعلام کرده است که 54 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در حال حاضر کتاب های الکترونیکی میخوانند. نه تنها مطالعه الکترونیکی در حال افزایش است، بلکه به طور کلی متوسط سرانه مطالعه افراد هر ساله در حال افزایش است.

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

لطفا توجه فرمایید
راستی اگر خریدتون بیشتر از 15000 تومان بشه ما اتوماتیک 2000 تومان دیگه بهتون تخفیف میدیم :)
لطفا در نظر داشته باشید براساس دستور بانک مرکزی کلیه خرید های اینترنتی از آغاز سال 1399 میبایست حداقل مبلغ 5000 تومان باشد در غیر این صورت درگاه بانکی پرداخت شما را لغو خواهد کرد. لذا لطفا خرید خود را بیش از 5000 تومان در نظر بگیرید
عضویت در خبرنامه
ایمیلتو وارد کن تا همین الان کد تخفیف 2000 تومانی از فروشگاه خرید خاص دریافت کنی :)
عضویت در خبرنامه
ایمیلتو وارد کن تا همین الان کد تخفیف 30 درصدی از فروشگاه خرید خاص دریافت کنی :)